Hakkımızda

Hakkımızda


2010 yılından itibaren Peyzaj ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren birçok firmada çalıştıktan sonra Or. Yük.  Müh. Gökhan Tank tarafından 2017 yılında Peyzajhane Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren Peyzaj Projeleri, Peyzaj Uygulamaları, Kentsel Tasarım Projeleri, Ulaşım Projeleri, Sulama Projeleri ve Mimari Projeler alanlarında birçok projeye ve işe imza atmıştır.

İlk günden bu yana inovatif olmak, fark yaratan projelere imza atmak arzusuyla çalışıyor, emek veriyoruz. Bu doğrultuda bir gözümüz her zaman dünyayı takipte. Farklı coğrafyalara kulak vererek; en yeni gelişmeleri takip ediyor, özümsüyor, yenilikçi perspektifleri bir araya getirerek kendi mesleki görüşümüz ışığında sentezliyoruz. Böylece estetik, fonksiyonel, uzun ömürlü, tarafımızca denetlenen ve her şeyden öte dünyaya güzellik katan yeşil alanlar yaratmaya devam ediyoruz.

Temel amacımız öncelikle doğayı korumaktan asla vazgeçmeden dünyayı güzelleştirmek; şehirlere insan eli ve emeğiyle yaratılan yeni doğal güzellikler katmak, modernitenin doğa ile iç içe var olmasını sağlamaktır. Ekibimizin her bir üyesi bu anlayışın rehberliğinde çalışmaktadır.

Projelerinize hayat verirken; fikirlerinizi detaylıca dinliyor, tüm sorularınızı ayrıntılı şekilde cevaplıyoruz. Yöntem, kullanım amacı ve nedenlerini açıklayarak pratiğin önce teoride kendine ifade etmesine imkan tanıyor, süreç boyunca ihtiyaç duyduğunuz tüm araç ve gereçleri sağlayabiliyoruz.

Mesleki deneyimimiz, teknik-görsel bilgi birikimimiz ile teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan istifade ediyoruz. Hizmetlerimiz, sürdürülebilirlik olmazsa olmazımızdır.